1996’den beri…

Lusso Mobilya son yılların en çok tercih edilen mobilya tarzı “Luxury Mobilya” akımıyla Türkiye’den tüm dünyaya yayılmanın onurunu taşımaktadır.

Sıradanlıktan sıkılanların tercihi “Luxury Mobilya” cıvıl cıvıl renkleri, ışıklandırması, boyama ve cilalama teknikleriyle göz kamaştırıcı özelliklere sahip. Tamamı Lusso Luxury Mobilya’nın kendi konsepti içinde oluşturulan modellerimizi daha yakından görmeniz umuduyla!

Kişiye ve projeye uyğun tasarlanıp dizayn edilebilen ürünlerimiz, Lusso Mobilya mimari ekibi ile tasarımının ve üretiminin her aşamasında siz değerli müşterilerin de hayallerine göre şekillenen ürünlerin uzun yıllar garanti kapsamında kullanımınıza sunulup, ilerleyen süreçte tamalayıcı ürünler ile konseptinizi zenginleştirmek istediğinizde altarnatif tasarımlarla takımlarınızı değiştirmek yerine şekillendirip günün modasına uyarlatabileceğiniz bir ayrıcalıktadır.

“Zübeyir ÇAĞDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı”

1972 Giresun doğumlu Zübeyir Çağdaş İstanbul’da öğrenimlerinin ardından 1992 yılında modern mobilya İmalatıyla sektöre atılmış olup, 1996 yılında tamamı kendi tasarımları olan ürünlerle Luxury Mobilya piyasasına girmiştir. Üstün başarıları ve gayretleri ile mobilya sektörüne yön veren tasarımlar ile yeni bir akım olan Luxury Avangarde Mobilya’ yı yaratıp, Türkiye ve yurt dışında talep edilen ve takdir gören bir tarza imza atmıştır. Bugün “Lusso Mobilya” markası 100 lerce showroom da ve 10 larca ülkede aranan ve beğeni ile alınan bir seviyeye gelmiştir.

Uzun yılların tecrübe ve birikimi ile hayat bulan “Lusso Luxury Avangarde” tarzı, Zübeyir Çağdaş ve ekibinin ince ve hassas araştırmaları neticesinde, kullanılan her malzemenin titizlikle seçilip, oluşturulan her tasarımın diğerinden farklı olması özelliğini taşıyan ve bir benzerinin dünyada bir daha olmaması hassasiyeti ile modellenen ürünlerini, Masko Mobilya Mağaza’mızda, Moskova’da, St.Petersburg’ta, Bakü’de, Amsterdam’da, Katar’da ve Dubai’de toparladık.

Biz LUSSO Luxury Mobilya olarak “Proje bir bütündür” ilkesinden hiç taviz vermedik. Projelerimizde yer alan her ürünün dünyada ki en iyi emsalini baz alarak hayata geçirdik. Kullanmış olduğumuz kumaştan, oturum mataryellerine kadar, kalitesinin – konforunun birinci sınıf olmasına ihtimam gösterdik. Yatak odasından, oturma odasına, yemek odasından, holüne kadar melodisel uyumu yakalamaya çalışıyor, geçişlerde gözü okşayan dekor çözümlerine imza atıyoruz. Biz tamamı işine AŞK ile bağlı ekibimiz ile yaşam alanlarının her noktasına zarif dokunuşlarla gülümseterek yaşanılır mekanlar sunuyoruz. “Zübeyir ÇAĞDAŞ”