Romantik Avangarde mobilyanın babası LUSSO MOBİLYA Gine Cumhuriyeti’ne kapılarını açtı. Groupe Guicopres firma CEO su Kerfella CAMARA ve heyeti, yaklaşık bir haftalık incelemelerinin ardından LUSSO Avangarde Mobilyayı tercih etti. Oturum rahatlığı ile de dikkat çeken LUSSO koleksiyonunun testlerini heyet üyleri yakınen yaptı.

Üyeler, göz kamaştıran koleksiyonlarda anılarını ölümsüzleştirmek için bol bol resimlerde çektirdiler. Her bir heyet üyesinin gözlerindeki mutluluğu görmek mümkündü. “Anladılar ki bu koleksiyon satış rekoruna gider”. LUSSO Mobilya CEO su Zübeyir ÇAĞDAŞ, üyeler ile, tamamı kendi tasarımları olan koleksiyonunun şiirsel öykülerini anlatırken, sohbet ilerler, Türk misafir perverliğine geleneksel Türk kahvesi eşlik eder, ve sağlam dostlukların temelleri atılır.

Masko’da da 10 larca firma ile de temas kurmasını sağlayan Lusso önümüzdeki günlerde ticari hacme katkı sağlayacak gibi. Sektöründe her geçen gün kendi tasarımları ile ünlenen türk mobilya markaları, dünya piyasasına hakim olacak gibi. Müşterilerine nihai çözüm sunan ve dikkatimizi çeken LUSSO Romantik Avangarde Mobilyaya teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Sultan Channel yorumu.