Lusso Mobilya kuruluşundan günümüze avangarde mobilya, luxury mobilya tasarım ve üretimi ile kendini geliştirmiş ve günümüze kadar kabul edilir marka olma özelliği ile mobilya sektörüne yön verirken, gerek ülke vatandaşlarından ve gerekse de yabancı uyruklu müşterilerinden gelen mimari tasarım taleplerine de 2020 yılında cevap vermeye başlamıştır.

Türkiye’nin farklı çografyalarında taleplere uygun villa projelendirme ve iç mimari uygulamaları hızla kabul görmüş ve anahtar teslimi Dış / İç mimari koplekslerini müşterilerine sunmuştur.

Özgün projelendirdiği dış mimariye uygun, titanyum kaplama luxury duvar üniteleri ve luxury tavan dekorlarıyla tam komplike oturuma hazır bağımsız villa projeleri ni hayata geçirmeye devam etmektedir.

Lusso Mobilya, Luxury mobilya üretimi nin yanı sıra, dekordaki bütünlüğü devamı için proje teslimi çalışmalarına hız vermiştir. Her grubun tamamlayıcı aksesuar ve luxury dekor una yönelik çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve mobilya talebi kadar, duvar panelleri, perdeleme sistemleri, duvar kağıdı uygulamaları ve aydınlatma konusunda da  müşteri talepleri hızla artmaktadır.

Duvar Dekoru

Yerli ve yabancı birinci sınıf duvar kağıdı koleksiyonumuz ile takımlarımıza uyum sağlayıp zerafetini ortaya çıkaracak her model ile uygulamlar yaparak, yaşam alanlarınızın her noktasını aynı incelikte dekore edip, anahtar teslimi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Masko’da bir dünya markası olarak dünya mobilya sektörüne adını yazdıran LUSSO Avangard Luxury Mobilya, tüm ürün gruplarını tamamlayan tasarımda duvar panel uygulamalarını da projelerine ilave etmekte, kalite ve zerafetin bütün olmasını sağlamaktadır.

Perde Uygulamaları

Proje bir bütündür ilkesinden hiç taviz vermeyen LUSSO Avangarde, kullanmış oldugu kaliteli kumaş ve oturum mataryellerini destekler biçimde birinci sınıf perdelik kumaşlardan, perde uygulamalarını da profeyyonel ekibiyle şirket bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Aydınlatma ve Avize

Konseptindeki her ürünün hikayesi ve kendine özel kombinasyonu olmasından dolayır ki, görselliğinin hiç bir noktasında eksik kalmasın düşüncesi ile özellikle tavan aydınlatması ve duvar aplikleri konusunda seçkin özel tasarım ürünlerle projelerimizi tamamlamaktayız.