Yemek Odası Takımları Romantik Avangarde Mobilya

Ultra Modern ve Klasige dokunuş Avangarde geçişleriyle mobilyanın harmonisi olan LUSSO Markası, bütünlüğü sağlamış yemek odalarıyla dünya markası ünvanını korumaktadır. Yemek masası, 8 sandalyesi, konsolu, vitrini ve konsol aynaları ile talep dogrultusunda tamamlayıcı duvar üniteleri ve aydınlatmasıyla lüks mobilya çözüm ortağınız.

You are here:

Florence Yemek Odası

Ultra Avangarde yemek odası takımımız, avangarde oymaları, CNC işleme panelleriyle göze çarpmakta olup, ince hatlarıyla aynası konsolunada ayrıcalık katmaktadır. Kapitoneli sandalye sırtları ise bütünlüğü sağlamaktadır.

Palermo Yemek Odası

Ultra Modern yemek odası takımımız, aynalı bronz kaplamaları, sandalye sırt arkaları CNC işlemesi ve taş uygulamaları estetik kıvrımları ile yemek odanıza ektra bir hava katmakta olup yan duvar uygulamaları projeyi tamamlamaktadır.

Rimini Yemek Odası

Ultra Avangarde yemek odası takımımız, dans eden klasige gidiş hatlarıyla büyüleyici bir ortam saglamakta. Oyma ayaklar CNC bronz işleme paneller her köşeden dikkatleri çekmekte, ışık armonisiyle uyum içindedir.

Verona Yemek Odası

Ultra Avangarde yemek odası takımımız, derinlemesine inen simetrik oyma ve tamamlayıcı baklava dilimli gövdesiyle, duvarı kavrayan sahiplenici kıvrımları hakimiyetin odanızda olmasını hissettirecek, odalarınızın kralı olmaya aday olacak.