Yatak Odası Takımları Romantik Avangarde Mobilya

Ultara modern ve avangarde yatak oodalarında tarzı ile fark yaratan Lusso mobilya, karyolası, yatak başı, iki komidini, makyaj konsolu, talebe göre 4, 5, 6 ya da daha çok kapılı gardrobu, istege bağlı duvar panelleri ve aplikleri ile tavan avizesinde çözüm ortağınız.

You are here:

Florence Yatak Odası

Neo klasik ve Ultra avangard geçişlerini görebildiğimiz yatak odası modelimizde gücün sizde oldugunu ifade eden başlığı yan koruma sütünlarıyla kendinizi zinde hissedecek, talebinize göre her köşesine dekore ettirebileceksiniz.

Palermo Yatak Odası

Düz kesim ve oval hatların ultra modern tarzda yansıması, ayaklarda bronz işlemeler, konsoldaki kıvrımlar ve başlıktaki ince derinlik yatak odanızın havasını daha yumuşatacak huzur içinde geçelerinizin tek mekanı olacak.

Rimini Yatak Odası

Kapitoneli başlığı, taşlı yan süslemeleri, kaliteli kumaş ve oyma işciliği ile harika kalite ve görsellikta avangarddan klasik geçişli yatak odası modelimiz, tamamlayıcı duvar kagıdı aplikleri ve tavan avizesi ile zerafetin resmi.

Verona Yatak Odası

Muhteşem tasarımı ile, CNC işleme başlığı baklava dilimli yan kaplamaları, oyma ayak ve taç larıyla yatak odasına ihtişam katacak modelimiz. bronz süslemelerle loş ışığı geçenizi daha anlamlı hale getirecek.