2003’den beri…

İstanbul Masko’da tamamı kendi tasarılarımız olan, avangarde oturma odaları, avangarde yatak odaları, avangarde yemek odaları ve avangarde aksesuarlar ile Türkiye ve dünya geneline proje bazlı ve hazır tasarım ürünler imal edip satışını gerçekleştiren Lusso Mobilya günümüzde sadece kendi Romantik Avangarde tarzını yaratıp siz değerli müşterilerine sunmanın kıvancını kurucusu Zübeyir Çağdaş ve ekip arkadaşları ile yaşamaktadır. Bu onur ile daha nice yıllar size hizmet vermek aşkı ile işlerine devan edeceklerdir.

lusso-mobilya-masko-ekip

Lusso Mobilya son yılların en çok tercih edilen mobilya tarzı Romantik Avangarde akımıyla Türkiye’den tüm dünyaya yayılmanın onurunu taşımaktadır. Sıradanlıktan sıkılanların tercihi Romantik Avangarde cıvıl cıvıl renkleri, ışıklandırması, boyama ve cilalama teknikleriyle göz kamaştırıcı özelliklere sahip. Tamamı Lusso Mobilya’nın kendi konsepti içinde oluşturulan modellerimizi daha yakından görmeniz umuduyla!

lusso-mobilya-avangarde-zubeyir-cagdas

Zübeyir ÇAĞDAŞ – Yönetim Kurulu Başkanı

1972 Giresun doğumlu Zübeyir Çağdaş İstanbul’da öğrenimlerinin ardından 1992 yılında modern mobilya İmalatıyla sektöre atılmış olup, 1996 yılında tamamı kendi tasarımları olan ürünlerle iç piyasaya girmiştir.  Üstün başarıları ve gayretleri ile mobilya sektörüne yön veren tasarımlar ile yeni bir akım olan Romantik Avangardı yaratıp, Türkiye ve yurt dışında talep edilen ve takdir gören bir tarza imza atmıştır. Bugün Lusso markası 100 lerce showroom da ve 10 larca ülkede aranan ve beğeni ile alınan bir seviyeye gelmiştir.

Uzun yılların tecrübe ve birikimi ile hayat bulan Lusso Romantik Avangarde tarzı, Zübeyir Çağdaş ve ekibinin ince ve hassas araştırmaları neticesinde, kullanılan her malzemenin titizlikle seçilip, oluşturulan her tasarımın diğerinden farklı olması özelliğini taşıyan ve bir benzerinin dünyada bir daha olmaması hassasiyeti ile modellenen ürünlerini, Masko mobilya  mağazamızda toparladık.

Kişiye ve projeye uyğun tasarlanıp dizayn edilebilen ürünlerimiz, Lusso Mobilya mimari ekibi ile tasarımının ve üretiminin her aşamasında siz değerli müşterilerin de hayallerine göre şekillenen ürünlerin uzun yıllar garanti kapsamında kullanımınıza sunulup, ilerleyen süreçte tamalayıcı ürünler ile konseptinizi zenginleştirmek istediğinizde altarnatif tasarımlarla takımlarınızı değiştirmek yerine şekillendirip günün modasına uyarlatabileceğiniz bir ayrıcalıktadır.

Genel Koordinatör
İzzet YILMAZ

izzet-yilmaz
1973 İstanbul doğumlu İzzet Yılmaz, sektörel anlamda akedemisyen eğitimlerini tamamlayıp, özellikle endüstriyel tasarımlar ve modelleme konularında profesyonelleşip, ulusşar arası ticaret konusunda teorik ve pratik gelişimlerini tamamladıktan sonra, 2003 yılında modelleme departmanında göreve başlayıp, günümüzde de Lusso Mobilya yönetim kurulu görevine gelip genel koordinatör olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Satış Müdürü
Fatma GÜDEN

lusso-fatma
1979 Ankara dogumlu Fatma Güden, eğitimlerini Adana da tamamlayıp, 2008 yılında Lusso Mobilya’ya  müşteri temsilcisi olarak göreve başlayıp, günümüzde satış müdürlüğünün yanında, mobilya dizaynı aktivitelerine katılarak,  modellemelere renk ve tarz  katkılarıda sunmaktadır.

Proje Müdürü
Suat TOPRAK

suat-toprak
1976 istanbul doğumlu Suat Toprak, okul hayatını tamamlayıp, teorisinin yanında pratiğini de geliştirdikten sonra, 2008 yılında kendisine ait olan mimarlık işletmelerini Lusso kadrolarına dahil ederek, 2010 yılında Lusso proje bölümüne transfer olmuştur. Günümüzde Lusso Mobilya’nın tamamı kendine ait olan tasarımları konusunda çizim, projelendirme, uyğulama konusunda katkılarını sunmaktadır.

Halkla İlişkiler Müdürü
Mehtap BAKIŞ

lusso-mehtap
1988 İstanbul dogumlu Mehtap Bakış, hala işletme fakultesinde açıktan eğitimlerine devam ederken, 2006 dan bugüne, Lusso Mobilya halkla ilişkiler departmanında bölüm müdürü olarak faaliyetlerini sürdürmekte ve Lusso Mobilya’nın eşsiz koleksiyonununa katkılar sağlamaktadır.